390-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 390-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "24" травня 2006 р № 390-Р-Р

Про створення комісії по визначенню та оформленню одинокопроживаючих непрацездатних громадян до відділень соціальної допомоги вдома територіального центру “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення міської ради на умовах платного обслуговування

У зв’язку з реорганізацією територіальних центрів та з метою створення належних умов для обслуговування одинокопроживаючих пенсіонерів, які мають працездатних дітей або родичів, і які згідно зчинним законодавством зобов’язані їх утримувати, відповідно до п.13 Типового (взірцевого) положення про відділення соціальної допомоги вдома, затвердженого наказом Міністерства соціального захисту населення України від 01.04.97 №44 такеруючисьпунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцевесамоврядування в Україні”:

 

  1. Утворити комісію по визначенню та оформленню одинокопроживаючих непрацездатних громадян до відділень соціальноїдопомоги вдома територіального центру “Берегиня” на умовах платного обслуговування та затвердити її склад (додаток 1). 
  2. Затвердити Положення про комісію по визначенню та оформленню одинокопроживаючих непрацездатних громадян до відділень соціальної допомоги вдома територіального центру “Берегиня” на умовах платного обслуговування (додаток 2). 
  3. Установити, що в разі персональних змін працівників управлінь тавідділів міської ради, які є членами комісії, новопризначені чи новообрані працівники входять до її складу за посадами. 
  4. Розпорядження міського голови від 01.07.05 № 462-Р «Про створення комісії по визначенню та оформленню одинокопроживаючих непрацездатних громадян до відділень соціальної допомоги вдома територіальних центрів на умовах платного обслуговування» вважати таким, що втратило чинність. 
  5. Контроль завиконаннямцьогорозпорядженняпокластина заступника міського голови зпитань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 29-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав