379-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 379-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "23" травня 2006 р № 379-Р-Р

Про виділення коштів для виконання робіт, пов’язаних з виготовленням рекламних матеріалів для привітання Голубничого Володимира Степановича, двічі олімпійського чемпіона, почесного громадянина м. Суми, з нагоди його 70-річчя

Для привітання Голубничого Володимира Степановича, двічі олімпійського чемпіона, почесного громадянина м. Суми, з нагоди його 70-річчя, керуючись пунктом 5 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 “Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми””, пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Євтушенко М.К.) забезпечити виконання робіт по виготовленню двох банерних перетягів та трьох рекламних постерів формату «біг-борд» з привітаннями з нагоди юбілею. 
  2. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» (Буката В.В.):
    2.1. Забезпечити фінансування робіт, пов’язаних з виготовленням вищезазначених матеріалів, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у м. Суми, на загальну суму 2700 грн. 00 коп.
    2.2. Забезпечити виконання робіт по монтажу вищезазначених матеріалів на місцях згідно затвердженої адресної програми, в термін до 01.06.06 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 27-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав