301-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 301-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" травня 2006 р № 301-Р-Р

Про виділення коштів для виконання робіт по оформленню м. Суми до проведення Пасхальних свят, Дня памяті Чорнобильської катастрофи, Дня Перемоги

В зв’язку з необхідністю виконання робіт по оформленню міста до проведення Пасхальних свят, Дня памяті Чорнобильської катастрофи, Дня Перемоги, керуючись пунктом 5 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 “Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми””, пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) забезпечити виконання робіт по виготовленню матеріалів, необхідних для оформлення міста до Пасхальних свят, Дня памяті Чорнобильської катастрофи, Дня Перемоги. 
  2. Комунальному підприємству “Центр реклами та естетики міського середовища” (Буката В.В.) забезпечити фінансування робіт, пов’язаних з виготовленням вищезазначених матеріалів, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у м. Суми згідно з калькуляцією витрат, що є додатком 1 до даного розпорядження. 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 27-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав