436-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 436-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "15" червня 2006 р № 436-Р-Р

Про посилення контролю за погашенням заборгованості по виплаті заробітної плати в місті

З метою виконання доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.05.06 №272 „Про посилення контролю за погашенням заборгованості по виплаті заробітної плати в області” та забезпечення повної ліквідації боргів перед працівниками підприємств, організацій та установ міста, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Для проведення щоденного контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати закріпити відповідальними начальників галузевих управлінь та відділів міської ради по суб’єктах господарювання міста:
  1.1. Управління економіки (Чубур В.Д.) – „промисловості”;
  1.2. Управління капітального будівництва (Луговий С.С.) – „будівництва”;
  1.3. Управління житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.) - „житлово-комунального господарства”;
  1.4. Управління торгівлі та побуту (Даценко Г.В.) – „торгівлі та побуту”;
  1.5. Відділу транспорту (Галінський А.Є.) – „транспорту”;
  1.6. Відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Носаль А.О.) – „установ виконання покарань”;
  1.7.Управління з питань розвитку підприємництва та інвестицій (Думанчук Ю.В.) – „малого та середнього бізнесу”. 
 2. Начальникам управлінь та відділів:
  2.1. Активізувати роботу по зниженню боргів по заробітній платі на підприємствах підвідомчої галузі, особливу увагу приділяти підприємствам, які мають тенденцію до збільшення сум заборгованості.
  2.2. Забезпечити до 1 серпня 2006 року ліквідацію заборгованості на комунальних підприємствах підпорядкованих галузей та взяти під особистий контроль її погашення на державних підприємствах.
  2.3. Вживати заходів по недопущенню виникнення заборгованості по заробітній платі працівникам бюджетної сфери, контролювати першочергове та цільове спрямування підприємствами, установами, організаціями бюджетних коштів на захищені статті видатків, зокрема на виплату заробітної плати.
 3. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (Масік Т.О.):
  3.1. Активізувати проведення перевірок стану виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах-боржниках міста.
  3.2. Спільно з територіальною державною інспекцією праці в Сумській області та органами прокуратури ініціювати притягнення до дисциплінарної, адміністративної, кримінальної відповідальності керівників підприємств-боржників усіх форм власності за порушення трудового законодавства за наслідками перевірок.
  3.3. Забезпечити надання щомісячно до 25 числа узагальненої інформації про стан виконання міських заходів по погашенню заборгованості із заробітної плати до головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації. 
 4. Розпорядження міського голови від 11.05.05 №299-Р „Про міські заходи щодо виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27.04.05 №200 „Про стан дотримання Закону України „Про оплату праці” в частині виплати зарплати на підприємствах, в організаціях та установах області” вважати таким, що втратило чинність. 
 5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 26-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав