445-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 445-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "19" червня 2006 р № 445-Р-Р

Про організацію торгівлі товарами шкільного асортименту напередодні нового навчального року

З метою більш повного та організованого забезпечення учнів шкіл, профтехучилищ та вищих навчальних закладів І – ІV ступенів акредитації необхідними товарами шкільного асортименту до початку навчального року:

 

 1. Управлінню торгівлі та побуту міської ради (Даценко Г.В.):
  1.1 Провести необхідні заходи по організації торгівлі товарами шкільного асортименту на майданчику біля торгового центру „Універмаг „Київ” спільного українсько-білоруського підприємства „Укртехносинтез” з 01 серпня по 31 серпня 2006 року.
  1.2. Звернутися до адміністрації спільного українсько-білоруського підприємства „Укртехносинтез” з проханням виділити місце для проведення шкільного ярмарку.
  1.3. Разом з відділом інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики ( Таранець Н.А.) інформувати населення про час та місце проведення шкільного ярмарку через засоби масової інформації.
  1.4. Погодити режим роботи шкільного ярмарку з 8-00 до 17-00 години. Понеділок – вихідний день.
  1.5. Для оперативного вирішення питань, пов’язаних з підготовкою та проведенням шкільного ярмарку, створити організаційний комітет згідно з додатком. 
 2. Запропонувати керівникам підприємств торгівлі та суб’єктам підприємницької діяльності:
  2.1. Прийняти участь у проведенні шкільного ярмарку з 01 серпня до 31серпня 2006 року.
  2.2. Вжити необхідні заходи щодо закупівлі та накопичення товарів шкільного асортименту, необхідних для організації торгівлі. 
 3. Адміністрації торгового центру „Універмаг „Київ”(Михайлик Т.О.): забезпечити рекламним оформленням місце проведення шкільного ярмарку. 
 4. Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) забезпечити чергування працівників на шкільному ярмарку. 
 5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 26-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав