431-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 431-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "13" червня 2006 р № 431-Р-Р

Про проведення інвентаризації торгових місць на ринках м. Суми та проведення хронометражу справляння ринкового збору

Враховуючи зменшення на 130.2 тис. грн. надходжень ринкового збору від ринків м. Суми до міського бюджету у І кварталі 2006 року в порівнянні з відповідним періодом минулого року за умов стабільної кількості торгових місць на ринках, з метою виявлення причин цього явища і розроблення заходів по недопущенню зменшення надходжень ринкового збору до бюджету в подальшому, керуючись пунктом 3 статті 23 Господарського Кодексу України, пунктом 8.1 рішення міської ради від 25.05.04 № 812-МР „Про Положення про місцеві податки і збори в місті Суми”, пунктом 20 статті 42 та пунктом 3 статті 18 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Керівникам управлінь міської ради: фінансового (Липова С.А.), торгівлі та побуту (Даценко Г.В.), економіки (Чубур В.Д.):
  1.1. Провести інвентаризацію торгових місць на ринках м. Суми та провести хронометраж справляння ринкового збору в термін до 01.07.06р.
  1.2. Виділяти відповідно до затвердженого графіку по 2 фахівця для проведення інвентаризації та хронометражу. 
 2. Управлінню торгівлі та побуту (Даценко Г.В.):
  2.1. Звернутись до Сумської облспоживспілки (Скляров М.М.) з пропозицією про залучення фахівців облспоживспілки у комісію по проведенню інвентаризації торгових місць на ПСО „Центральний ринок м. Суми”.
  2.2. Звернутись до податкової інспекції м. Суми (Мелікова В.М.) з пропозицією про залучення фахівців податкової інспекції до складу комісії по проведенню інвентаризації торгових місць та проведення хронометражу справляння ринкового збору на ринках міста Суми.
  2.3. Забезпечити координацію роботи по виконанню розпорядження.
  2.4. Надати міському голові узагальнену інформацію про результати проведеної роботи в термін до 01.07.06. 
 3. Директорам ринків сприяти в роботі комісії виконавчого комітету при проведенні інвентаризації торгових місць та хронометражу справляння ринкового збору. 
 4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 26-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав