440-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 440-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "16" червня 2006 р № 440-Р-Р

Про організацію в місті роботи щодо проведення розрахунків з погашення заборгованості підприємств комунальної сфери

З метою прискорення розрахунків відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 травня 2006 р. № 705 ,,Про затвердження Порядку перерахування у 2006 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для погашення заборгованості минулих років з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання і водовідведення, затверджених для населення”, керуючись пунктом 20 частини третьої статті 42 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Управлінню житлово – комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В.П.):
  1.1 Організувати роботу з визначення обсягу та належного документального підтвердження заборгованості минулих років з різниці в тарифах (без податку на додану вартість) на теплову (виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, послуги з централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання), послуги з водопостачання і водовідведення, що постачалися населенню, яка утворилася у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з водопостачання і водовідведення затвердженим відповідно до чинного законодавства тарифам, яка виникла в період з 1 січня 2000 р. по 1 січня 2005 р. і не погашена на дату складення довідки про розмір кредиторської заборгованості;
  1.2. Забезпечити своєчасне оформлення та проходження документів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 22 травня 2006 р. № 705 ,,Про затвердження Порядку перерахування у 2006 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для погашення заборгованості минулих років з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання і водовідведення, затверджених для населення”. 
 2. Управлінню економіки Сумської міської ради (Чубур В.Д.) забезпечити перевірку та погодження розрахунків обсягу заборгованості з різниці в тарифах, наданих підприємствами – надавачами послуг. 
 3. 3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.):
  3.1. Сприяти підприємствам – надавачам послуг у визначенні схем проведення взаєморозрахунків з різниці в тарифах і укладенні договорів;
  3.2. Забезпечити узагальнення поданих документів та надання 5 і 20 числа кожного місяця договорів про організацію взаєморозрахунків і їх реєстрів головному фінансовому управлінню Сумської обласної державної адміністрації. 
 4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денисенка М.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 23-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав