415-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 415-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "06" червня 2006 р № 415-Р-Р

Про підготовку та проведення VІІ Всеукраїнського фестивалю духової музики “Сурми Конституції”

З метою популяризації духової музики, підвищення її ролі у патріотичному та естетичному вихованні українського народу, урізноманітнення культурно-мистецької програми святкування Дня Конституції України, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Відділу культури міської ради (Цибульська Н.О.) організувати та провести 26 – 29 червня 2006 року VІІ Всеукраїнський фестиваль духової музики “Сурми Конституції”. 
  2. Затвердити склад організаційного комітету, заходи та робочий план проведення фестивалю духової музики (додатки 1- 3). Дозволити голові організаційного комітету при необхідності вносити зміни до його складу. 
  3. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування заходів у сумі 152000 грн. (сто п’ятдесят дві тисячі грн.) згідно з кошторисом витрат та видатків, затверджених у міському бюджеті на 2006 рік (додаток 4). 
  4. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики міської ради (Карбовська О.М.) забезпечити висвітлення проведення фестивалю у засобах масової інформації. 
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 15-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав