391-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 391-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "25" травня 2006 р № 391-Р-Р

Про проведення відкритих змагань м. Суми зі спортивної ходьби на честь Голубничого В.С.

На виконання рішення Сумської міської ради від 24.02.06 № 1662-МР „Про міську програму розвитку фізичної культури та спорту на 2006 рік", з метою залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров'я, популяризації спортивної ходьби в місті, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

 1. Затвердити склад організаційного комітету по проведенню змагань (додаток 1). 
 2. Відділу фізичної культури та спорту (Мотречко В.В.) провести 1-2 червня 2006 року відкриті змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона, Почесного громадянина міста Суми Голубничого В.С. та з нагоди його 70-річного ювілею. 
 3. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Карбовська О.О.) забезпечити висвітлення проведення змагань у засобах масової інформації. 
 4. Міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення змагань. 
 5. Управлінню охорони здоров'я (Братушка О.В.) забезпечити чергування швидкої допомоги під час проведення змагань. 
 6. Управлінню архітектури та містобудування (Євтушенко М.К.) забезпечити виготовлення біг-бордів та перетягів про проведення змагань. 
 7. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Кулішенко В.П.):
  7.1. Ремонт дороги від Театральної площі (Альтанка), вул. Гагаріна та Академічного провулка.
  7.2. Уранці 2 червня 2006 року забезпечити полив цих вулиць. 
 8. Відділу культури (Цибульська Н.О.) взяти участь у організації та проведенні міжнародних змагань. 
 9. Управлінню торгівлі та побуту (Даценко Г.В.) організувати в’їздну торгівлю 2 червня 2006 року під час проведення змагань. 
 10. Комунальному підприємству Сумської міської ради „Електроавтотранс” ( Левченко В.Ю.) 2 червня 2006 року забезпечити учасників змагань безкоштовними квитками на проїзд в тролейбусі. 
 11. Транспортному відділу (Бузюк Г.Д.) забезпечити 2 червня 2006 року чергування автобусу та маршрутного таксі для перевезення учасників та суддів змагань.
 12. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) перерахувати кошти в сумі 1335 (одну тисячу триста тридцять п’ять) гривень 92 копійки для проведення змагань згідно з КФК 130102, КЕКВ 1172 (додаток № 2). 
 13. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити розрахунки по відділу фізичної культури та спорту згідно з наданими документами. 
 14. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 1-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав