375-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 375-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "23" травня 2006 р № 375-Р-Р

Про підвищення ефективності реагування на надзвичайні ситуації на водних об’єктах міста та запобіганню випадків загибелі людей на воді

Згідно вимог типових “Правил охорони життя людей на водних об’єктах України” та у зв’язку з наближенням купального сезону і з метою поперед-ження нещасних випадків на воді:

 

  1. Закріпити за підприємствами, установами та організаціями зони відпочинку згідно пропозиції начальників Зарічної (Грамотін В.І.) та Ковпаківської (Джура О.М.) районних в м.Суми адміністрацій (додаються). 
  2. Заборонити суб’єктам господарювання, незалежно від форм власності, відкривати пляжі, човнові станції, дитячі оздоровчі табори, бази відпочинку без щорічного обстеження і очищення дна водоймищ та відповідного оформлення працівниками міської рятувально-водолазної служби. 
  3. Керівникам підприємств, установ та організацій, за якими закріплені водні об’єкти, до 1 червня 2006 року укласти угоди з міською рятувально-водолазною службою і очистити дно акваторії пляжів з наданням акту про придатність пляжу до експлуатації. В місцях небезпечних для купання установити щити з попереджувальними написами “КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО”, або “НЕБЕЗПЕЧНО”. У місцях масового купання, на пляжах, базах відпочинку повинні бути обладнані і розміщені на видних місцях стенди з матеріалами щодо попередження нещасних випадків на воді. На стендах відпрацювати виписки з даних правил: “УЧИСЬ ПЛАВАТИ”, ”СПОСОБИ РЯТУВАННЯ”, поради відпочиваючим про порядок купання та прийняття сонячних ванн, прийоми саморятування, та надання першої медичної допомоги потерпілим, номери телефонів та адреса міліції, рятувальної служби та медичного закладу. Обладнати місця купання дітей та забезпечити постійне чергування рятувальних постів. 
  4. Керівникам підприємств, установ та організацій, визначених додатком до цього розпорядження, на акваторіях закріплених пляжів, баз відпочинку, човнових станціях організувати відомчі рятувальні пости та обладнати їх відповідними засобами рятування. Комунальній установі “Сумська міська рятувально-водолазна служба ( Мізенко О.В.) до початку купального сезону провести перевірку щодо створення та оснащення в місті рятувальних постів . 
  5. Управлінню освіти міської ради ( Кошовий М.В. ) посилити роботу серед учнів по роз’ясненню правил поведінки на воді та заходи безпеки під час купання на водних об’єктах. 
  6. Керівникам підприємств, установ та організацій, за якими закріплені пляжі та зони відпочинку людей на воді, дозволити відкриття пляжів після виконання діючих типових Правил охорони життя людей на водних об’єктах України. 
  7. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики міської ради (Карбовська О.О.) забезпечити постійне проведення у засобах масової інформації роз’яснювальної роботи щодо запобігання загибелі людей на воді. 
  8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денисенка М.В. 
  9. Розпорядження міського голови від 14.05.03 №272-Р “Про підвищення ефективності реагування на надзвичайні ситуації на водних об’єктах міста та запобіганню випадків загибелі людей на воді” визнати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 25-05-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав