364-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 364-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "18" травня 2006 р № 364-Р-Р

Про міську комісію з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, відновлення платоспроможності підприємств, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць

У зв’язку з кадровими змінами та необхідністю підвищення ефективності роботи комісії, на виконання Указу Президента України від 25.05.04 “Про невідкладні заходи щодо завершення погашення заборгованості із заробітної плати” та керуючись частиною 3 пункту 20 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити положення про міську комісію з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, відновлення платоспроможності підприємств, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць згідно з додатком 1. 
  2. Затвердити міську комісію з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, відновлення платоспроможності підприємств, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць у складі згідно з додатком 2. 
  3. Установити, що в разі персональних змін керівників (заступників керівників) управлінь Сумської міської ради, організацій та установ новопризначені або новообрані керівники (їх заступники) входять до складу вищезазначеної комісії за посадами. 
  4. Керівникам управлінь та відділів міської ради щопонеділка надавати управлінню праці та соціального захисту населення міської ради інформацію про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати та заходи, які вживаються щодо прискорення її погашення на підприємствах, в установах та організаціях підпорядкованої галузі. 
  5. Розпорядження міського голови від 13.06.05 № 400-р “Про міську комісію з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць, дотримання законності реєстрації по переходу права власності (корпоративних прав, земельних відносин, нерухомості та інше), а також запобігання банкрутству та відновлення платоспроможності підприємств незалежно від форм власності” та розпорядження міського голови від 09.12.05 № 954-р “Про внесення змін до розпорядження міського голови від 13.06.05 № 400-р “Про міську комісію з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць, дотримання законності реєстрації по переходу права власності (корпоративних прав, земельних відносин, нерухомості та інше), а також запобігання банкрутству та відновлення платоспроможності підприємств незалежно від форм власності” вважати такими, що втратили чинність. 
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 23-05-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав