366-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 366-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "19" травня 2006 р № 366-Р-Р

Про заходи щодо скорочення енергоспоживання та раціонального використання енергії

З метою забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів в місті, відповідно до розпорядження Президента України від 20 жовтня 2005 року № 1199 «По заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки України» та розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 13.12.05 № 588 „Про заходи щодо скорочення енергоспоживання та впровадження енергозберігаючих технологій”:

 

  1. Затвердити науково-координаційну раду з енергозбереження та раціонального використання енергії (Додаток 1). 
  2. Затвердити положення про науково-координаційну раду з енергозбереження та раціонального використання енергії (Додаток 2). 
  3. Управлінню економіки (Чубур В.Д.) розробити міську програму з енергозбереження та раціонального використання енергії на 2007-2010 роки. 
  4. Розпорядження міського голови від 05.01.06. № 4-р «Про створення міської комісії з енергоресурсозбереження» вважати таким, що втратило чинність. 
  5. Функцію загальної координації роботи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та тепло-енергопостачальних компаній у сфері енергозбереження міста покласти на галузеві управління та відділи. 6. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Карбовська О.О.) забезпечити систематичне висвітлення в засобах масової інформації питань енергоспоживання та енергозбереження в місті. 
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 22-05-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав