358-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 358-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "17" травня 2006 р № 358-Р-Р

Про комісію по вирішенню питань проведення за рахунок коштів міського бюджету капітального ремонту жилих будинків (квартир) інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.1994 року №94 „Про порядок надання пільг, передбачених Законом України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, на підставі „Положення про проведення безплатного капітального ремонту жилих будинків (квартир) інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб”, затвердженого наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 05.08.1994 року №73, у зв’язку з кадровими змінами у виконавчих органах ради, відповідно до пункту 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити склад комісії по вирішенню питань проведення за рахунок коштів міського бюджету капітального ремонту жилих будинків (квартир) інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб, згідно з додатком. 
  2. Розпорядження міського голови від 01.03.2005 року № 114-Р „Про створення комісії по вирішенню питань проведення за рахунок коштів міського бюджету капітального ремонту жилих будинків (квартир) інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб” вважати таким, що втратило чинність. 
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 19-05-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав