320-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 320-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "04" травня 2006 р № 320-Р-Р

Про введення карантинних обмежень в Ковпаківському районі міста на сказ серед тварин

На підставі лабораторного дослідження собаки, що знаходилась на території ДП”Мисливське господарство ”Суми”, вул.Доватора,37, встановлено захворювання на сказ. З метою недопущення захворювання на сказ серед тварин у місті та керуючись п.20 ч. 3 ст. 42 „Закону України про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Ввести карантинне обмеження на сказ серед тварин в Ковпаківському районі міста. 
 2. Заборонити, до зняття карантинних обмежень на сказ, проведення на території міста виставок, виводів собак та котів, вивезення за його межі хижих тварин, а також торгівлю ними. 
 3. Начальнику міської лікарні державної ветеринарної медицини Ткаченку О. І.
  3.1. Організувати подвірний обхід будинків по вул.Доватора,37, та прилеглих до них територій з метою перевірки правил утримання собак, котів та інших тварин, а також виявлення хворих, з підозрою захворювання на сказ;
  3.2. Провести профілактичні щеплення собакам та котам проти сказу в вищезазначеному районі;
  3.3. Через засоби масової інформації провести роз’яснювальну роботу серед населення про небезпечність захворювання на сказ та заходи щодо його запобіганню. 
 4. Директору ТОВ „Сумикомунтранс” Черткову В. М. організувати масовий відлов бродячих тварин в місті, при цьому зняття шкір з трупів тварин, відловлених на території міста, забороняється. 
 5. Начальнику міського відділу УМВС України в Сумській області Забіяці Ю.К. надати необхідну допомогу ТОВ ”Сумикомунтранс” з питань знищення бродячих тварин. 
 6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О. та начальника міської лікарні державної ветеринарної медицини Ткаченка О.І.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 17-05-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав