297-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 297-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" квітня 2006 р № 297-Р-Р

Про проведення заходів щодо збільшення надходжень до міського бюджету, встановлення фактичних землекористувачів земельних ділянок та користувачів приміщень

З метою збільшення надходжень до міського бюджету та встановлення фактичних землекористувачів земельних ділянок та користувачів приміщень на території Сумської міської ради, керуючись статтею 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Зобов’язати керівників управлінь: земельних та природних ресурсів (Скрипка В. В.), архітектури та містобудування (Биков В. Б.), комунального майна та приватизації (Щербак В. І.), торгівлі та побуту (Даценко Г. В.), міського управління земельних ресурсів (Скрипкін В. В.), житлово-комунального господарства (Кулішенко В. П.), КП „Сумське міське Бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б. В.) в термін до 26 травня 2006 року провести перевірки для визначення фактичних землекористувачів земельних ділянок та користувачів приміщень для здійснення господарської діяльності на території Сумської міської ради, використання ділянок за цільовим призначенням та відповідність зайнятих площ до тих, що зазначені в документах, які посвідчують право на земельну ділянку. 
  2. Керівникам зазначених управлінь виділити по 4 фахівця для виконання зазначених заходів. 
  3. Управлінням земельних та природних ресурсів, комунального майна та приватизації організувати роботу для виконання розпорядження. Щоденно підводити підсумки виконаних робіт. 
  4. Запросити до участі у перевірці представників державної податкової інспекції у м. Суми. 
  5. Узагальнюючу інформацію надати до 26.05.2006 р. 
  6. Контроль виконання цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 17-05-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав