254-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 254-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "10" квітня 2006 р № 254-Р-Р

Про затвердження заходів щодо посилення турботи про ветеранів війни та праці, інших осіб похилого віку, їх соціального захисту, задово-лення життєвих потреб

На виконання Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20.03.06 № 140 “Про стан роботи з ветеранами та заходи, спрямовані на посилення турботи про людей похилого віку”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою посилення соціального захисту ветеранів війни та праці:

 

  1. Затвердити заходи щодо посилення турботи про ветеранів війни та праці, інших осіб похилого віку, їх соціального захисту, задоволення життєвих потреб (додаються). 
  2. Структурним підрозділам міської ради, які задіяні у виконанні заходів, забезпечити їх виконання та інформувати управління праці та соціального захисту населення щоквартально до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом. 
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грінченка М.В.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 10-05-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав