309-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 309-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" квітня 2006 р № 309-Р-Р

Про випробування теплових мереж м.Суми підвищеним тиском

З метою запобігання поривів тепломереж в опалювальний період та відповідно до Правил техничної експлуатації електричних станцій та мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 13. 06. 03. № 296:

 

  1. З 11 по 26 травня 2006 року на тепломережах центральної частини міста, яка опалюється від ТОВ "Сумитеплоенерго", а з 29 травня по 16 червня 2006 року - на тепломережах північної частини міста, яка опалюється від котельні Північного промвузла, проводитимуться випробування підвищеним тиском ( 20 атмосфер ) магістральних та розподільчих теплових мереж, у зв`язку з чим гаряче водопостачання буде припинено. 
  2. Для виконання у повному обсязі випробування тепломереж, а також для запобігання пошкодженню внутрішніх систем опалення усім споживачам тепла: управлінням охорони здоров`я, освіти та житлово-комунального господарства міської ради:
    2.1. До 13 години 11 травня у центральній частині міста та до 13 години 29 травня 2006 року у північній частині міста встановити заглушки на теплопунктах для запобігання пошкодженню опалювальних приладів, бойлерів та трубопроводів до них.
    2.2. На час випробування установити цілодобово чергування персоналу на теплопунктах. 
  3. Управлінням охорони здоров`я (Братушка О.В.) та освіти (Кошовий М.В.) забезпечити галузеві об`єкти гарячою водою. 
  4. Директору ТОВ “Сумитеплоенерго” Кравченку С. Г. забезпечити попередження усіх споживачів тепла через засоби масової інформації про припинення гарячого водопостачання у зазначені терміни з причини випробування теплових мереж 
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на директора ТОВ “Сумитеплоенерго" Кравченка С. Г. 

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 6-05-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав