237-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 237-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "31" березня 2006 р № 237-Р-Р

Про невідкладні заходи щодо попередження та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, пов’язаних з можливим виливом мазуту з резервуарів, розташованих на території ВАТ”Сумський рафінадний завод”

Згідно з вимогами Закону України від 08.06.00 №1809-ІІІ ”Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, “Методики прогнозування наслідків при аваріях на промислових об’єктах і транспорті”, затверджених сумісним наказом МНС, Мінагрополітики, Мінекономіки, Мінекології України від 27.01.01 №73/82/64/122, керуючись статтею 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, та з метою недопущення можливого виливу топкового мазуту з резервуарів, що розташовані на території підприємства і недопущення попадання мазуту в русло річки Псел керівникам служб міста, голові правління ВАТ”Сумський рафінадний завод”:

 

  1. Створити комісію із залученням відповідних спеціалістів щодо обстеження умов зберігання мазуту державного резерву, технічного стану будівель, обладнання та трубопроводів мазутного господарства ВАТ”Сумський рафінадний завод” та затвердити персональний склад комісії згідно з додатком. 
  2. Комісії у термін до 05.04.06 провести обстеження умов зберігання мазуту державного резерву, технічного стану будівель, обладнання та трубопроводів мазутного господарства ВАТ “Сумський рафінадний завод,” за результатами обстеження скласти акт та вжити заходів щодо безпечного утримання технічного стану резервуарів, недопущення виливу мазуту та, при необхідності, вирішити питання по його утилізації. 
  3. Голові правління ВАТ ”Сумський рафінадний завод” (Афанасьєв В.М.):
    3.1. Через регіональне відділення контрольно-ревізійного управління держрезерву (м.Харків) провести розбронювання топкового мазуту для подальшого вирішення питання щодо використання його за призначенням.
    3.2. Передбачити, в плані підготовки до пропуску паводкових вод в весняний період 2006 року в місті, заходи по захисту територій підприємства де знаходяться резервуари з мазутом, з метою недопущення попадання його в русло річки.
    3.3. При отриманні інформації про розбронювання мазуту або визначення його згідно висновку експертизи непридатним для використання за призначенням, вирішити питання щодо його утилізації або передачі, на певних умовах, зацікавленим підприємцям або фізичним особам. 
  4. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М.

 

Виконуючий обов’язки міського голови по виконавчій роботі К.К. Помазан


Дата публікації: 11-04-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав