180-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 180-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "14" березня 2006 р № 180-Р-Р

Про передачу дільничним виборчим комісіям матеріальних цінностей, що знаходиться на зберіганні в органах місцевого самоврядування

З метою забезпечення належних умов роботи дільничних виборчих комісій, враховуючи вимоги постанови Центральної виборчої комісії від 20 січня 2006 року № 252 „Про перелік і норми забезпечення товарно-матеріальних цінностей”, № 329 від 30 січня 2006 року „Про порядок зберігання матеріальних цінностей придбаних виборчими комісіями за рахунок коштів Державного бюджету України виділених на підготовку і проведення виборів народних депутатів України”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Начальнику Зарічної районної в місті Суми адміністрації Грамотіну В.І. та начальнику Ковпаківської районної в місті Суми адміністрації Джурі О.М. провести своєчасну передачу дільничним виборчим комісіям матеріальних цінностей придбаних за рахунок коштів Державного бюджету (скриньки, тканину для кабін, каркаси кабін, калькулятори, ліхтарики та інше), які використовувались під час попередніх виборів Президента України та були передані на зберігання в органи самоврядування. 
  2. Передачу матеріальних цінностей дільничним виборчим комісіям здійснити за актами прийому-передачі, форма яких затверджена постановою ЦВК № 329. 
  3. Після оприлюднення ЦВК результатів виборів матеріальні цінності від дільничних виборчих комісій згідно актів приймання-передачі повертаються на зберігання до районних в місті Суми адміністрацій. 
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 30-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав