107-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 107-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "14" лютого 2006 р № 107-Р-Р

Про проведення міського фестивалю народної творчості “Сумські зорі”

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06.02.06 № 60 „Про обласну естафету праці і культури „І в пісні, і в праці – єднаймося, друзі!”, рішення Сумської міської ради від 21.12.05 № 1527 - МР “Про програму розвитку культури в місті Суми на 2006 рік”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, в рамках відзначення 15 річниці з дня Незалежності України, з метою підтримки і розвитку аматорського мистецтва та посилення уваги міської влади до проблем народної творчості:

 

  1. Відділу культури міської ради (Цибульська Н.О.) організувати та провести міський фестиваль народної творчості “Сумські зорі” згідно з графіком (додаток 1). 
  2. Затвердити положення, склад організаційного комітету та журі фестивалю (додатки 2, 3, 4). 
  3. Начальникам управлінь, завідувачам відділів міської ради забезпечити проведення в рамках фестивалю галузевих оглядів-конкурсів художньої самодіяльності. 
  4. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити фінансування підготовки та проведення міського фестивалю народної творчості “Сумські зорі” на суму 6 000 грн. (шість тисяч гривень) згідно з кошторисом витрат та видатків, затверджених у міському бюджеті на 2006 рік (додаток 5). 
  5. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики міської ради (Карбовська О.О.) забезпечити висвітлення проведення фестивалю в засобах масової інформації. 
  6. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боршоша І.С.

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 2-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав