65-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 65-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" лютого 2006 р № 65-Р-Р

Про дотримання основних положень Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” посадовими та службовими особами Сумської міської ради

На виконання статті 56 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, яка встановлює обмеження щодо ведення передвиборної агітації посадовими та службовими особами органів місцевого самоврядування , посадовими особами комунальних підприємств, закладів, установ, керуючись підпунктом 20 пункту 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

  1. Керівникам структурних підрозділів Сумської міської ради ознайомити посадових осіб Сумської міської ради під розпис про обмеження щодо ведення передвиборної агітації відповідно до Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” (додається). 
  2. Попередити під розпис посадових та службових осіб міської ради, посадових осіб комунальних підприємств, установ та закладів, які є кандидатами у депутати та кандидатами на посаду міського голови, про заборону відповідно до вказаного закону залучати для передвиборчої агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, зв’язок, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації. 
  3. Доручити керівникам структурних підрозділів міської ради: управління комунального майна та приватизації (Щербак В. І.), управління освіти (Кошовий М. В.), управління охорони здоров’я (Братушка О. В.), провести відповідну роботу по ознайомленню з Законом України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” з керівниками комунальних підприємств, установ та закладів. 
  4. Керівникам структурних підрозділів міської ради надати інформацію про проведену роботу відділу контролю міської ради (Фесенко О. Ф.) до 10 лютого 2006року разом з листами ознайомлення. 
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 16-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав