46-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 46-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" січня 2006 р № 46-Р-Р

Про скликання ХХХІV сесії Сумської міської ради 22 лютого 2006 року

Керуючись пунктом 8 частини другої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Скликати ХХХІV сесію Сумської міської ради 22 лютого 2006 року о 10 годині в малому залі Будинку рад (майдан Незалежності, 2). 
 2. Унести на розгляд міської ради питання:
  2.1. Про звіт про використання коштів резервного фонду міського бюджету. Відповідальний за підготовку питання: Липова С.А. – начальник фінансового управління. Проект рішення готує: фінансове управління.
  2.2. Про затвердження Програми зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності в м. Суми на 2006 рік. Відповідальний за підготовку питання: Думанчук Ю.В. – начальник управління з питань розвитку підприємництва та інвестицій. Проект рішення готує: управління з питань розвитку підприємництва та інвестицій.
  2.3. Питання комунальної власності та приватизації. Відповідальний за підготовку питань: Щербак В.І. – начальник управління комунального майна та приватизації. Проекти рішень готує: управління комунального майна та приватизації.
  2.4. Питання земельних відносин. Відповідальний за підготовку питань: Скрипка В.В. – начальник управління земельних та природних ресурсів. Проекти рішень готує: управління земельних та природних ресурсів. 
 3. Організацію підготовки і проведення сесії покласти на відділ з організації діяльності ради (Божко Н.Г.). 
 4. Забезпечити:
  • начальнику господарського відділу міської ради Коцуру М.В. – тиражування матеріалів сесії в необхідній кількості та необхідні умови для проведення сесії (приміщення, робота президії, магнітофонний запис);
  • начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Носалю А.О. – підтримання належного порядку; 
  • начальнику управління торгівлі та побуту Даценко Г.В. – харчування учасників сесії.
 5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Сумської міської ради Клочка С.В.

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 16-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав