22-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 22-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "16" січня 2006 р № 22-Р-Р

Про проведення державного технічного огляду транспортних засобів у м. Суми в 2006 році

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 26.02.1993 року № 141 та від 12.05.2004р. № 623, з метою уточнення чисельності і належності транспортних засобів та причепів, що зареєстровані по м. Суми, оцінки їх технічного стану, перевірки оплати встановлених ставок податку, здійснення контролю за своєчасним медичним переосвідченням водіїв та інших профілактичних заходів, що відносяться до запобігання злочинності на транспорті:

 

 1. 1-ому МР ВДАІ при УМВС України в Сумській області:
  1.1. У термін з 16 січня по 31 липня 2006 року провести державний технічний огляд механічних транспортних засобів та причепів, які належать підприємствам, установам і організаціям незалежно від форм власності та господарювання, а також громадянам, котрі використовують їх у комерційних цілях, для яких встановлено термін - один раз на рік.
  1.2. У термін з 16 січня по 31 липня 2006 року провести державний технічний огляд механічних транспортних засобів та причепів індивідуальних власників ( у разі використання їх для індивідуальних потреб), рік випуску яких закінчується на парну цифру та для яких встановлено термін – 1 раз на два роки.
  1.3. Щоквартально, протягом попереднього кварталу з 15 числа до кінця кварталу, провести державний технічний огляд транспортних засобів, які викорстовуються для надання послуг з перевезення пасажирів та спеціалізованих автомобілів для перевезення небезпечних вантажів, для яких встановлено термін- щокварталу.
  1.4 У термін з 1 вересня по 30 листопада 2006 року провести державний технічний огляд пасажирських транспортних засобів пристосованих для перевезення людей, які належать підприємствам, установам і організаціям незалежно від форм власності та господарювання, а також громадянам, котрі використовують їх у комерційних цілях, для яких встановлено термін - два рази на рік. 
 2. Для проведення державного технічного огляду затвердити склад комісії згідно з додатком № 1. 
 3. Затвердити зведений графік технічного огляду транспортних засобів по м. Суми, для яких встановлено термін – 1 раз на рік згідно з додатком № 2. 
 4. Затвердити зведений графік технічного огляду транспортних засобів, які використовуються для надання послуг для перевезення пасажирів та спеціалізованих автомобілів для перевезення небезпечного вантажу і для яких встановлено термін – щоквартально згідно з додатком № 3. 
 5. Затвердити зведений графік другого технічного огляду транспортних засобів, які здійснюють перевезення людей м. Суми, для яких встановлено термін - 2 рази на рік згідно з додатком № 4 . 
 6. Керівникам автопідприємств організувати підготовку транспортних засобів до проведення технічного огляду у терміни згідно із затвердженими графіками. 
 7. Технічний огляд транспортних засобів підприємств, які не мають належних умов для перевірки їх технічного стану, пасажирських транспортних засобів та транспорту індивідуальних власників, провести на станціях діагностики за адресою: м. Суми, вул. Білопільський шлях, 19 та м. Суми, вул.Роменська,98 8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника першого МР ВДІ УМВС України в Сумській області Лугченко В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 16-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав