1033-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 1033-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "29" грудня 2005 р № 1033-Р-Р

Про проведення міського конкурсу на звання „Кращий роботодавець року"

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.99р. №2135 „Про проведення Всеукраїнського конкурсу на звання „Кращий роботодавець року", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14.02.00р. №43 „Про проведення обласного конкурсу на звання „Кращий роботодавець року", з метою регулювання ринку праці, стабільної роботи підприємств, заохочення роботодавців до збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, підвищення престижу робочого місця, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Щорічно проводити міський конкурс на звання „Кращий роботодавець року". 
 2. Створити організаційний комітет з проведення міського конкурсу на звання „Кращий роботодавець року" у складі згідно з додатком №1. 
 3. Затвердити Положення про порядок проведення міського конкурсу на звання „Кращий роботодавець року" згідно з додатком №2 та Положення про організаційний комітет з проведення міського конкурсу на звання „Кращий роботодавець року" згідно з додатком №3. 
 4. Організаційному комітету:
  4.1. Здійснити організаційні заходи щодо проведення конкурсу на звання „Кращий роботодавець року" згідно з Положенням.
  4.2. Забезпечити висвітлення проведення конкурсу на звання „Кращий роботодавець року" в засобах масової інформації.
  4.3. Забезпечити своєчасне підведення підсумків міського конкурсу та подання необхідних матеріалів обласному організаційному комітету з проведення обласного конкурсу на звання „Кращий роботодавець року" для визначення переможців на обласному рівні.
  4.4. Вжити заходів щодо своєчасного виготовлення необхідних атрибутів нагородження переможців конкурсу. 
 5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гордієнка В.О.

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 16-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав