1031-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 1031-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "29" грудня 2005 р № 1031-Р-Р

Про заходи щодо поліпшення торговельного обслуговування населення пільгових категорій

На виконання Закону України від 22.10.93 № 3551 - ХІІ “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” зі змінами та доповнення до цього Закону України від 22.12.95, з метою поліпшення обслуговування інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни, інвалідів-учасників бойових дій в Афганістані, інвалідів Радянської Армії, колишніх політичних в’язнів фашистських таборів, вдів померлих інвалідів та учасників бойових дій, інвалідів по зору І ,ІІ та ІІІ групи, інваліди І групи загального захворювання, хворих на цукровий діабет, інвалідів дитинства, громадян пенсійного віку та багатодітних сімей, керуючись підпунктом 20 пункту 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”:

 

 1. Комунальному підприємству Сумської міської ради “Електроавтотранс” (Левченко В.Ю.) забезпечити в магазині “Ветеран” за адресою вул. Воскресенська, 15 торговельне обслуговування інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни , інвалідів-учасників бойових дій в Афганістані, інвалідів Радянської Армії, колишніх політичних в’язнів фашистських таборів, вдів померлих інвалідів та учасників бойових дій, інвалідів по зору І ,ІІ та ІІІ групи, інваліди І групи загального захворювання, хворих на цукровий діабет, інвалідів дитинства, людей пенсійного віку та багатодітних сімей. 
 2. Затвердити обов’язковий асортиментний перелік товарів, згідно з додатком.
  2.1. Рекомендувати застосовувати на товари затвердженого обов’язкового асортиментного переліку торговельну надбавку не вище 12 відсотків (з урахуванням транспортних витрат ).
  2.2. Для здешевлення цін на продовольчі товари для пільгової категорії населення вишукувати товари за найнижчими закупівельними цінами.
  2.3. Організувати облік обсягів реалізації товарів , затверджених згідно з додатком. 
 3. Забезпечити необхідні умови в магазині для населення пільгової категорії (місця для відпочинку, наявність ліків першої допомоги, підвищену увагу з боку обслуговуючого персоналу). 
 4. Голові правління ВАТ “Сумський м’ясокомбінат” Пализі В.Є. направляти продукцію та субпродукти І та ІІ категорії в магазин “Ветеран”, згідно замовлення. 
 5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грінченка М.В.

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 16-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав