967-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 967-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "13" грудня 2005 р № 967-Р-Р

Про створення громадської приймальні Сумської міської ради

З метою забезпечення конституційних прав громадян на завершення та інформацію, відкритості у діяльності органів місцевого самоврядування, розбудови партнерства між органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями, надання допомоги мешканцям міста у вирішенні життєвоважливих проблем, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування”, „Про звернення громадян”, „Про інформацію”:

 

  1. Спільно з міським благодійним фондом „Росток” створити громадську приймальню міської ради за адресою: м. Суми, вул. Супруна,9. 
  2. Затвердити Положення про громадську приймальню міської ради (додаток № 1). 
  3. Затвердити графік прийому громадян спеціалістами міської ради у громадській приймальні (додаток 2). 
  4. Управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.), правовому управлінню (Єременко О.В.), міському центру зайнятості (Кухтик М.Г.), управлінням Пенсійного фонду по Зарічному та Ковпаківському районам (Занченко А.Г., Майковська В.І.), охорони здоров’я (Братушка О.В.), відділу у справах сім’ї та молоді (Мікіртічев Ю.В.), забезпечити чергування відповідних працівників для надання консультацій громадянам міста згідно з графіком. У разі необхідності залучити до роботи спеціалістів інших відділів і управлінь. 
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 15-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав