952-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 952-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "09" грудня 2005 р № 952-Р-Р

Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації допроведення 26 березня 2006 року виборів народних депутатів України, депутатів міської ради, міського голови

З метою організації на території м. Суми місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації по виборах народних депутатів України, депутатів міської ради, міського голови у 2006 році, керуючись статтею 67 Закону України “Про вибори народних депутатів України, депутатів міської ради, міського голови” та пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити перелік місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації згідно з додатком 1.
  2. Управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) в термін до 20.12.05 р. провести інвентаризацію стендів і дощок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації, що розташовані на території м. Суми згідно з додатком. За результатами інвентаризаціїдо 10.01.06 р. привести у належний стан стенди та дошки, а за їх відсутності на місцях, визначених в додатку, виготовити та встановити стенди та дошки затвердженого зразку (додаток 2), виходячи з кошторисних витрат у межах затвердженого бюджету по цьому управлінню. 
  3. Керівникам підприємств, організацій, закладів та установ м. Суми не допускати розміщення матеріалів передвиборної агітації по виборах народних депутатів України, депутатів міської ради, міського голови у 2006 році на закріплених об’єктах та територіях, окрім спеціально обладнаних стендів та дошок оголошень. 
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Помазана К. К.

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 15-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав