814-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 814-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" жовтня 2005 р № 814-Р-Р

Про передачу на тимчасове обслуговування житлового фонду підприємства Сумської облспоживспілки Житлово-експлуатаційна дільниця

З метою забезпечення належного обслуговування житлового фонду підприємства Сумської облспоживспілки Житлово-експлуатаційна дільниця, у зв’язку з визнанням її банкрутом, враховуючи звернення до виконавчого комітету ліквідатора підприємства Сумської облспоживспілки Житлово-експлуатоційна дільниця Коробки Р.П. (лист № 709 від 25 жовтня 2005 року) та пропозицію приватного виробничо-комерційного підприємства «Рубін» від 26.10.05 р. № 282 про передачу на обслуговування житлового фонду підприємства Сумської облспоживспілки Житлово-експлуатаційна дільниця, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Тимчасово, до прийняття у комунальну власність житлового фонду і прибудинкових територій, передати на обслуговування житлові будинки та гуртожитки приватному виробничо-комерційному підприємству «Рубін» (Калениченко М.К.) в термін до 01.11.05 р. за адресами:
  • вул. Леваневського,16 ( 3 та 4 під’їзди);
  • вул. Наберіжна р.Стрілки,54;
  • вул. Генерала Чеснова,13;
  • вул. Л.Українки, 16;
 2. Гуртожитки:
  • вул. Л.Українки,14;
  • провулок Л.Українка, 2-А ;
  • вул. Прокоф’єва, 10; 
 3. Ліквідатору Коробці Р.П. на підставі договорів передати всю технічну документацію на будинки приватному виробничо-комерційному підприємству «Рубін». 
 4. Управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.) забезпечити відшкодування витрат, пов’язаних з наданням населенню пільг та субсидій на оплату квартирної плати, плати (для приватизованих квартир) за утримання будинків і прибудинкових територій приватному виробничо-комерційному підприємству «Рубін». 
 5. Приватному виробничо-комерційному підприємству «Рубін» укласти договори з власниками та орендарями нежитлових приміщень на участь в утриманні місць загального користування житлових будинків і прибудинкових територій. 
 6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М.

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 13-02-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав