476-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 476-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" червня 2006 р № 476-Р-Р

Про створення робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06.05.06 р. №243 „Про утворення обласної робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель”, з метою проведення перевірок додержання вимог земельного законодавства, реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, використання та охорони земель, керуючись статтею 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Створити робочу групу з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель у складі, зазначеному у додатку №1. 
  2. Затвердити положення про робочу групу з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель (додаток №2). 
  3. Членам робочої групи, у межах наданих законодавством повноважень, забезпечити проведення зазначеної перевірки, вжиття вичерпних заходів реагування, а також оперативно (щотижнево) інформувати Сумську обласну державну адміністрацію про результати. 
  4. Контроль виконання цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 31-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав