533-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 533-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" липня 2006 р № 533-Р-Р

Про створення тимчасової робочої комісії з питань благоустрою території міста

З метою утримання території міста Суми у належному стані, її санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та природних ландшафтів, організації раціонального використання територій, будівель, інженерних споруд та об’єктів рекреаційного, природоохоронного, оздоровчого, історико-культурного та іншого призначення, для приведення діючих розпорядчих документів виконавчого комітету та міської ради з питань благоустрою міста у відповідність до Закону України від 06.09.2005 № 2807-IV “Про благоустрій населених пунктів”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Створити тимчасову робочу комісію з питань благоустрою території міста згідно з додатком.
 2. Дозволити голові комісії у разі необхідності вносити зміни до її складу, залучати в установленому порядку спеціалістів інших структурних підрозділів міської ради та інших служб, науковців та інших фахівців, працівників підприємств, установ та організацій (за їх згодою) для участі у роботі комісії. 
 3. Комісії у термін до 10 вересня 2006 року:
  3.1. Привести діючі розпорядчі документи з питань благоустрою міста у відповідність до Закону України від 06.09.2005 № 2807-IV “Про благоустрій населених пунктів”.
  3.2. Розробити проект договору, регулюючого взаємовідносини між міською радою та підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності щодо утримання об’єктів благоустрою.
  3.3. Звіт про підсумки роботи комісії надати міському голові до 11 вересня 2006 року. 
 4. Організаційне забезпечення діяльності комісії покласти на секретаря комісії. 
 5. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денисенка М.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 31-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав