571-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 571-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "11" серпня 2005 р № 571-Р-Р

Про спрощення документообігу в Єдиному дозвільному офісі і відповідних дозвільних органах

На виконання Указу Президента України від 12. 05. 2005 № 779 „Про лібералізацію підприємницької діяльності та державну підтримку підприємництва”, згідно зі статтею 3.3.2 Інструкції з діловодства в місцевих органах виконавчої влади та „Тимчасового порядку впровадження спрощених процедур надання документів дозвільного характеру в форматі Єдиного дозвільного офісу в м. Суми”, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 23.06.2005р. № 365, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Встановити, що прийом і реєстрацію заяв з процедури отримання необхідного дозволу, оформлення обігового листа проходження матеріалів по відповідних дозвільних службах і передачу справи виконавцям з відповідною відміткою та підписом відповідальної особи в обіговому листі, проводить адміністратор Єдиного дозвільного офісу без додаткової внутрішньої реєстрації та візування документів в управліннях та відділах Сумської міської ради. 
  2. Вважати обіговий лист контрольною карткою проходження документів у дозвільних органах. 
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Когана Б.Г. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови С.В. Клочко


Дата публікації: 29-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав