570-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 570-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "11" серпня 2005 р № 570-Р-Р

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у І півріччі 2005 року

Робота по розгляду звернень громадян, організації особистого прийому в міській раді та її виконавчих органах проводилась відповідно до вимог Закону України „Про звернення громадян” Указу Президента України від 13.06.02 № 700 „Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення”, розпоряджень голови обласної державної адміністрації, рішень міської ради виконавчого комітету, з цих питань.
За 6 місяців поточного року до міського голови, виконавчого комітету міської ради надійшло 2554 звернення громадян, що на 965 більше, ніж за відповідний період минулого року або на 60%. Всього у зверненнях громадян порушено 2614 різноманітних питань. Збільшилась кількість звернень у порівнянні з відповідним періодом минулого року з питань житлово-комунального господарства, надання житла, працевлаштування, охорони здоров’я, землекористування. Аналіз роботи зі зверненнями громадян свідчить про необхідність посилення уваги виконавчих органів міської ради, посадових осіб усіх рівнів до виконання Закону України „Про звернення громадян”.
Не завжди заявникам надається вичерпна, аргументована відповідь. Мають місце факти невдоволення громадян розглядом їх звернень. Внаслідок цього збільшилась кількість повторних звернень і становить 8,3% від загальної їх кількості. Недостатньо вживається заходів щодо викорінення негативних тенденцій і явищ, усунення причин, які породжують обгрунтовані заяви та скарги груп людей, трудових колективів. Колективних звернень надійшло 397 або 15,5% від загальної кількості.
Це на 136 звернень більше ніж за відповідний період минулого року. Не на належному рівні виконавська дисципліна, не завжди витримується установлений термін розгляду пропозицій, заяв і скарг громадян. Порушення термінів допустили управління архітектури та містобудування (Биков В.Б.), житлово-комунальне господарство (Кулішенко В.П.), Ковпаківська районна в місті Суми адміністрація (Джура О.М.). Потребує покращення якість підготовлених відділами та управліннями міської ради відповідей заявникам та у вищі органи влади. Поверталися на доопрацювання відповіді підготовлені управліннями житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.), архітектури та містобудування (Биков В.Б,), капітального будівництва (Луговий С.С.), обліку, розподілу та приватизації житла (Мирошніченко Т.В.). З метою подальшого вдосконалення діяльності виконавчих органів ради по розгляду звернень громадян, виконання вимог Закону України „Про звернення громадян”:

 

  1. За допущенні недоліки в роботі зі зверненнями громадян , організації особистого прийому начальників управлінь житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.), архітектури та містобудування (Биков В.Б.), капітального будівництва (Луговий С.С.), обліку, розподілу та приватизації житла (Мирошніченко Т.В.) попередити. 
  2. Інформацію про розгляд звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради у І півріччі 2005 року надіслати виконавчим органам міської ради для відповідного реагування та врахування в практичній роботі. 
  3. Управлінням та відділам міської ради:
    3.1. Забезпечити в повному обсязі створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення та обов’язкове одержання обгрунтованої відповіді. 3.2. Повторні звернення розглядати комісійно із залученням дописувачів до участі у розгляді цих звернень.
    3.3. Принципово вирішувати питання про персональну відповідальність посадових осіб за неналежне виконання своїх обов’язків: формальний підхід, надання відписок, тяганину, порушення термінів при розгляді заяв і скарг громадян. 
  4. Відділу по роботі зі зверненням громадян та документообігу посилити контроль за станом виконавської дисципліни при розгляді звернень, постійно проводити моніторинг питань, що порушуються у зверненнях, інформувати керівників міської ради та її виконавчого комітету для оперативного реагування на найбільш гострі суспільно значущі проблеми, що потребують негайного вирішення. 
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови С.В. Клочко


Дата публікації: 29-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав