559-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 559-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "04" серпня 2005 р № 559-Р-Р

Про підготовку матеріалів щодо змін тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року № 560 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” визнана такою, що втратила чинність постанова Кабінету Міністрів України від 22 червня 1998 року № 939 “Про вдосконалення системи державного регулювання розміру квартирної плати та плати за утримання будинків і прибудинкових територій”, а також змінено порядок формування квартирної плати. Враховуючи зміни у діючому законодавстві, а саме: на підставі статей 7, 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2005р. №342 “Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. №1548 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”, керуючись статтями 28, 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Управлінню житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.):
  1.1. У термін до 01.09.2005р. відпрацювати схему організації надання населенню послуг з утримання житлового фонду, яка повинна відповідати умовам вищеназваних законодавчо-нормативних актів, та викласти її у вигляді проекту пакету відповідних документів. Пакет документів повинен містити:
  1.1.1 Порядок надання населенню міста послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, показники якості та повноти обсягу наданих послуг, умови та порядок перерахунку платежів за неякісну, або надану не в повному обсязі послугу;
  1.1.2 Положення про визначення виконавця послуг з утримання житла та конкурсний відбір на право обслуговування житлового фонду;
  1.1.3. Порядок визначення стартового тарифу квартплати.
  1.2 До 01.09.2005 р. попередньо погодити з Сумським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України пропозиції щодо схеми надання (продажу ) послуг з утримання житла для внесення відповідних змін до рішення виконавчого комітету від 18.07.2000р. №350 “Про встановлення розмірів квартирної плати та плати (для приватних квартир) за утримання будинків і прибудинкових територій в м. Суми”.
  1.3 На підставі розрахунків житлово-експлуатаційних підприємств визначитися щодо граничного розміру стартових тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій. 
 2. Управлінню економіки (Вітовський І. В.):
  2.1 У 20-денний термін, з моменту отримання від УЖКГ документів, підготувати скоригований відповідно до змін у нормативно-законодавчій базі, проект рішення виконавчого комітету “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18.07.2000р. №350 “Про встановлення розмірів квартирної плати та плати (для приватних квартир) за утримання будинків і прибудинкових територій в м. Суми”;
  2.2 Забезпечити перевірку економічного обґрунтування розрахунків граничного розміру тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій. 
 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гордієнка В. О. та Шамрая В. М. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови С.В. Клочко


Дата публікації: 29-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав