558-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 558-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "04" серпня 2005 р № 558-Р-Р

Про проведення громадських слухань щодо підвищення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення у м. Суми

На підставі звернення ДКП “Міськводоканал” про підвищення рівня тарифів для споживачів на послуги підприємства, зважаючи на об’єктивні для цього підстави (підвищення тарифів на електроенергію, рівня заробітної плати та вартості матеріальних ресурсів), розроблено проект тарифу на водопостачання та водовідведення. Враховуючи пропозиції тимчасової комісії з питань розгляду обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги та доцільності їх зміни, відповідно до статті 67 Статуту територіальної громади міста Суми і рішення міської ради від 09.02.05 р. № 1103-МР м. Суми “Про Положення про громадські слухання в місті Суми”, з метою залучення громадськості міста для ознайомлення з позицією міської влади та вироблення спільної думки стосовно ефективності запровадження зміни рівня тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення:

 

  1. Провести громадські слухання з питання перегляду рівня тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення ДКП “Міськводоканал” 10 вересня 2005 року. 
  2. Створити дорадчий комітет у складі згідно з додатком. 
  3. Перше засідання дорадчого комітету провести не пізніше 9 серпня 2005 року. Про хід підготовки до проведення громадських слухань інформувати виконуючого обов’язки міського голови 19 серпня; 2, 9 вересня 2005 року. 
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) виділити кошти, необхідні для забезпечення проведення громадських слухань згідно з кошторисом, складеним у процесі роботи дорадчого комітету та затвердженим у встановленому порядку. 
  5. Про результати громадських слухань інформувати виконавчий комітет та міську раду у встановленому порядку. 
  6. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гордієнка В.О., Шамрая В.М. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови С.В. Клочко


Дата публікації: 29-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав