400-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 400-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "13" червня 2005 р № 400-Р-Р

Про міську комісію з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць, дотримання законності реєстрації по переходу права власності (корпоративних прав, земельних відносин, нерухомості та інше), а також запобігання банкрутству та відновлення платоспроможності підприємств незалежно від форм власності

У зв’язку з кадровими змінами та необхідністю підвищення ефективності роботи комісії, керуючись частиною 3 пункту 20 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити міську комісію з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць, дотримання законності реєстрації по переходу права власності (корпоративних прав, земельних відносин, нерухомості та інше), а також запобігання банкрутству та відновлення платоспроможності підприємств незалежно від форм власності у складі згідно з додатком 1. 
  2. Затвердити положення про міську комісію з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць, дотримання законності реєстрації по переходу права власності (корпоративних прав, земельних відносин, нерухомості та інше), а також запобігання банкрутству та відновлення платоспроможності підприємств незалежно від форм власності згідно з додатком 2. 
  3. Розпорядження міського голови від 11.02.05 № 60-р та від 20.05.05 № 338-р вважати такими, що втратили чинність. 
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гордієнка В.О. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови С.В. Клочко


Дата публікації: 29-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав