394-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 394-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "10" червня 2005 р № 394-Р-Р

Про організацію контролю за дотриманням законодавства при здійсненні операцій з металобрухтом кольорових і чорних металів на території міста

З метою забезпечення неухильного дотримання законодавства при здійсненні операцій з металобрухтом кольорових і чорних металів на території міста на підставі Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про металобрухт”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17.05.05 № 222 „Про організацію державного контролю за дотриманням законодавства при здійсненні операцій з металобрухтом кольорових і чорних металів на території області”:

 

  1. Створити міську комісію з питань організації контролю за здійсненням операцій з металобрухтом кольорових і чорних металів (додаток 1). 
  2. Затвердити положення про міську комісію з питань організації контролю за здійсненням операцій з металобрухтом кольорових і чорних металів (додаток 2). 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гордієнка В.О. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови С.В. Клочко


Дата публікації: 29-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав