381-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 381-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "03" червня 2005 р № 381-Р-Р

Про додаткові заходи з удосконалення роботи зі зверненнями громадян у виконавчих органах Сумської міської ради

У зв’язку з політичними процесами, що відбуваються в Україні, для більш оперативного та результативного забезпечення реалізації конституційних прав громадян, безперешкодного їх спілкування з керівниками міської ради та її виконавчого комітету на підставі ст. 40 Конституції України та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18.05.05 № 223 з цього питання:

 

  1. Визначити роботу із зверненнями громадян пріоритетним напрямком діяльності керівників та посадових осіб виконавчих органів міської ради, важливою складовою заходів з реалізації Програми Уряду „Назустріч людям”. 
  2. Керівникам виконавчих органів міської ради посилити контроль за виконанням доручень вищих органів державної влади, обласної державної адміністрації, виконавчого комітету міської ради з вирішення питань, порушених громадянами у зверненнях. 
  3. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики запровадити в друкованих засобах масової інформації рубрику систематичного надання юридичних консультацій з найбільш актуальних для населення проблем та інформувати про стан розгляду звернень громадян, що надходять до міської ради та її виконавчого комітету. 
  4. Затвердити графік проведення прямих („гарячих”) телефонних ліній виконуючим обов’язки міського голови та його заступниками (додається). 
  5. Заступникам міського голови починаючи з 15.06.05 проводити прямі („гарячі”) телефонні лінії згідно з графіком. 
  6. Установити, що в разі відсутності заступника міського голови пряму („гарячу”) телефонну лінію проводить інший заступник міського голови, який його замінює відповідно до розподілу обов’язків між ними. 
  7. Господарському відділу міської ради забезпечити належне приміщення для цієї роботи, окремий телефонний номер та встановлення додаткових телефонних апаратів. 
  8. Відділам інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики, інформаційних технологій забезпечити оприлюднення графіка проведення прямих („гарячих”) телефонних ліній виконуючим обов’язки міського голови та його заступниками в засобах масової інформації та на WEB-сайті міської ради. 
  9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови С.В. Клочко


Дата публікації: 29-08-2005
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав