86-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 86-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "09" лютого 2006 р № 86-Р-Р

Про проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів та інших механізмів у 2006 році

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.94р. № 652 «Про затвердження Правил проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних меліоративних і дорожньо-будівних машин, тракторних причепів» з метою перевірки їх технічної готовності, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Інспекції державного технічного нагляду по м. Суми (Савченко М.А.) протягом березня - червня 2006 року провести державний технічний огляд тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогоспо -дарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів та інших механізмів, які належать підприємствам, організаціям усіх форм власності, перебувають у приватній власності громадян і зареєстровані в інспекції Держтехнагляду. 
 2. Затвердити склад комісії по проведенню державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів та інших механізмів підприємств, організацій та громадян міста Суми згідно з додатком 1. 
 3. Затвердити графік проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів та інших механізмів юридичних осіб згідно з додатком 2. 
 4. Затвердити графік проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів та інших механізмів фізичних осіб згідно з додатком 3. 
 5. Керівникам підприємств, організацій, установ усіх форм власності, на балансі яких мається техніка, до початку технічного огляду:
  5.1. Привести в належний стан технічну документацію (журнали та картки обліку, технічні паспорти) реєстраційні документи, відповідні документи на трактористів.
  5.2. Підготувати наявні транспортні засоби на технічний огляд у відповідності з вимогами Правил дорожнього руху і технічної експлуатації та інструкцій заводів - виготовлювачів.
  5.3. Надати інформацію про списання техніки в 2005 році, а в подальшому погоджувати списання даних транспортних засобів в інспекції Держтехнагляду, надавши їх на попередній технічний огляд.
  5.4. До дати проведення державного технічного огляду у випадку зміни назви підприємства, форми власності або адреси провести перереєстрацію техніки. 
 6. Начальнику інспекції Держтехнагляду по м. Суми Савченку М.А. взяти під особистий контроль проведення державного технічного огляду техніки. Про проведення технічного огляду техніки надати інформацію обласній інспекції державного технічного нагляду та міському голові в III кварталі 2006 року. 
 7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Помазан К.К. 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 1-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав