548-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 548-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" липня 2006 р № 548-Р-Р

Про створення комісії з питань прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми будівель та споруд, в яких розміщується комунальна установа “Сумська міська клінічна лікарня № 4”

На виконання пункту 1.1. протоколу наради при заступникові голови обласної державної адміністрації Деркачу М. А. з питань виділення земельної ділянки на території Сумського району під полігон твердих побутових відходів від 24.07.06, керуючись пунктом 10 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування”:

 

  1. Створити комісію для вирішення організаційних питань прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми будівель та споруд, в яких розміщується комунальна установа “Сумська міська клінічна лікарня № 4”, від ВАТ “СМНВО ім. М. Фрунзе” згідно з додатком. 
  2. Комісії розробити заходи щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми будівель та споруд, в яких розміщується комунальна установа “Сумська міська клінічна лікарня № 4”, від ВАТ “СМНВО ім. М. Фрунзе”. 
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С. Я.

 

Виконуючий обов’язки міського голови по виконавчій роботі С.О. Бойко


Дата публікації: 3-08-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав