763-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 763-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "29" вересня 2004 р № 763-Р-Р

Про розмір середньої фактичної вартості харчування в дитячих дошкільних закладах м. Суми за липень 2004 року

На виконання пункту 12 статті 30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, з метою визначення розміру грошової компенсації батькам дітей, які не відвідують дитячі заклади та керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Визначити, що сума середньої фактичної вартості харчування в дитячих дошкільних закладах міста (без урахування додаткових норм харчування для потерпілих дітей) у липні 2004 р. склала 3,34 грн., на день. 
  2. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) забезпечити відшкодування підприємствам і організаціям виплати грошової компенсації батькам цієї категорії дітей. 
  3. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики міської ради (Таранець Н.А.) довести інформацію про суму середньої фактичної вартості харчування дітей у дитячих дошкільних закладах за липень 2004 р. до відома населення, підприємств та установ через засоби масової інформації. 
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 21-10-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав