713-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 713-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "14" вересня 2004 р № 713-Р-Р

Про відзначення в місті Дня партизанської слави

З метою вшанування учасників підпільно-партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни, збереження героїчних традицій українського народу та відзначення в місті Дня партизанської слави, керуючись пунктом 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25 травня 2004 року № 815-МР, відповідно до пункту 20 частини З статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні":

 

  1. Затвердити заходи щодо відзначення у місті Дня партизанської слави згідно з додатком 1. 
  2. Затвердити кошторис витрат на проведення вказаних заходів згідно з додатком 2. 
  3. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) виділити з цільового фонду міської ради кошти у сумі 14900 (чотирнадцять тисяч дев'ятсот) грн. 00 коп. для проведення заходів з нагоди відзначення в місті Дня партизанської слави згідно з кошторисом. 
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні виплати згідно з наданими рахунками. 
  5. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Таранець Н.А.) залучити засоби масової інформації до висвітлення підготовки та проведення заходів з нагоди відзначення в місті Дня партизанської слави. 
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 27-09-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав