705-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 705-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "06" вересня 2004 р № 705-Р-Р

Про забезпечення пожежної безпеки будинків висотою 10 поверхів і вище

З метою забезпечення пожежної безпеки будинків висотою 10 поверхів і вище, на підставі листа 1-го загону державної пожежної охорони м.Суми, враховуючи рішення міської ради від 24 березня 2004 року №732-МР “Про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства м.Суми на 2004-2006 рр. та на період до 2010 року”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,:

 

 1. Створити комісію у складі згідно з додатком для визначення технічного стану систем протипожежного захисту та внутрішнього водогону будівель висотою 10 поверхів і вище 
 2. Управлінню житлово-комунального господарства (Трошечко В.В.):
  2.1. Обстежити системи димовидалення та пожежегасіння на житлових будинках. Скласти акти технічного обстеження відповідно до проектної документації.
  2.2. За результатами обстеження замовити проектно-кошторисну документацію на ремонт та відновлення систем димовидалення та пожежегасіння.
  2.3. Ремонт систем димовидалення та пожежогасіння внести в проект Паспорту бюджетної програми капітального ремонту житлового фонду за рахунок коштів бюджету на 2005 рік.
  2.4. На основі вимог Закону України “Про пожежну безпеку” ввести у структуру управління спеціаліста з питань пожежної безпеки об”єктів житлово-комунального господарства, охорони праці та цивільної оборони. 
 3. Самостійній державній пожежній частині №1 (Дяченко Р.Д.), загону №1 державної пожежної охорони м.Суми (Кашин В.Д.) зобов”язати інших власників будівель висотою вище 10 поверхів забезпечити будівлі належною пожежною безпекою. 
 4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Бондаря А.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 17-09-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав