668-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 668-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" серпня 2004 р № 668-Р-Р

Про проведення в місті Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя” в 2004 році

З метою максимального привернення уваги широких верств населення, державних установ, підприємств і організацій різних форм власності, громадських об’єднань, релігійних громад та благодійних фондів, преси до проблем малозабезпечених громадян, на виконання розпорядження Президента України від 14.09.2000р. №280/2000-рн “Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Розпочати з 27 серпня 2004 року проведення в місті Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя”. 
  2. Затвердити склад організаційного комітету з проведення в місті Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя”, згідно з додатком 1. 
  3. Затвердити заходи щодо підготовки і проведення в місті Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя”, згідно з додатком 2. 
  4. Начальникам відповідних управлінь та організацій міста:
    4.1. Забезпечити здійснення заходів по проведенню Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя” та установити постійний контроль за їх виконанням.
    4.2. Про хід акції щодекадно, починаючи з 6 вересня по 16 грудня інформувати управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради. 
  5. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики забезпечити широке висвітлення заходів, що здійснюватимуться у ході Всеукраїнської благодійної акції “Милосердя”. 
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 6-09-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав