637-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 637-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "09" серпня 2004 р № 637-Р-Р

Про введення карантинних обмежень на сказ серед тварин у Зарічному районі міста Суми

На підставі лабораторного дослідження встановлено захворювання на сказ у кота, власники якого проживають по вул. 1-Замостянська. У зв'язку з недопущенням захворювання на сказ серед тварин у місті.та керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні ":

 

 1. Ввести карантинне обмеження на сказ серед тварин у Зарічному районі міста. 
 2. Заборонити, до зняття карантинних обмежень на сказ, проведення на території міста виставок, виводів собак та котів, вивезення за його межі хижих тварин, а також торгівлю»ними. 
 3. Головному ветеринарному лікарю міста Ткаченку О.І:
  3.1. Організувати подвірний обхід будинків по вул. 1-Замостянський, та прилеглій до неї території з метою перевірки правил утримання собак, котів та інших тварин, а також виявлення хворих, підозрілих в захворюванні на сказ тварин.
  3.2. Провести профілактичні щеплення собакам та котам проти сказу в вищезазначеному районі та показниках обстеження.
  З.З.Провести роз'яснювальну роботу серед населення про небезпечність захворювання на сказ та заходи щодо його запобігання через засоби масової інформації. 
 4. Директору ТОВ "Сумикомунтранс" Черткову В.М. організувати масовий відлов бродячих тварин в місті, при цьому зняття шкір з трупів тварин, відловлених на території міста, забороняється. 
 5. Начальнику міського відділу УМВС України в Сумській області Прихожай П.І. надати необхідну допомогу ТОВ "Сумикомунтранс" з питань знищення бродячих тварин. 
 6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського головна питань .діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П. та головного ветеринарного лікаря міста Ткаченка О.І. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 31-08-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав