636-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 636-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "09" серпня 2004 р № 636-Р-Р

Про затвердження заходів щодо виконання Концепції стратегії дій Уряду, спрямованих на запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу, на період до 2011 року та Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004-2008 роки в місті

Для забезпечення протидії поширенню в місті ВІЛ-інфекції/СНІДу, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 року №264 „Про затвердження Концепції дій Уряду, спрямованих на запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу, на період до 2011 року та Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004-2008 роки” та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 5 липня 2004 року №276 „Про затвердження заходів щодо виконання Концепції стратегії дій Уряду, спрямованих на запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу, на період до 2011 року та Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004-2008 роки в області”.

 

  1. Затвердити заходи щодо виконання Концепції стратегії дій Уряду, спрямованих на запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу, на період до 2011 року та Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004-2008 роки в місті, згідно додатку. 
  2. Фінансовому управлінню, управлінню охорони здоров’я міської ради під час розроблення проектів міського бюджету та програми економічного і соціального розвитку міста щороку передбачати кошти для розв’язання завдань та здійснення заходів, з урахуванням фінансових можливостей міста. 
  3. Структурним підрозділам виконкому, відповідальним за виконання заходів, інформувати управління охорони здоров’я міської ради про стан виконання цього розпорядження щороку до 01 січня. 
  4. Управлінню охорони здоров’я міської ради подавати узагальнену інформацію до облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації щороку до 10 січня. 
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 31-08-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав