542-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 542-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "02" липня 2004 р № 542-Р-Р

Про місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації на території м. Суми

На виконання пункту 8 статті 59 Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про вибори Президента України”, з метою організації на території м. Суми місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації по виборах Президента України у 2004 році, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

  1. Визначити місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації згідно з додатком. 
  2. Управлінню житлово-комунального господарства Сумської міської ради (Трошечко В.В.) виготовити та встановити стенди і дошки оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації по виборах Президента України у 2004 році на визначених місцях за ескізами, поданими управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.), виходячи з кошторисних витрат на суму 4341 грн. у межах затвердженого бюджету по цьому управлінню. 
  3. Керівникам підприємств, організацій, закладів та установ м. Суми не допускати розміщення матеріалів передвиборної агітації по виборах Президента України у 2004 році на закріплених об’єктах та територіях, окрім спеціально обладнаних стендів і дощок оголошень. 
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Бондаря А.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 5-08-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав