531-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 531-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "07" липня 2004 р № 531-Р-Р

Про проведення навчально-польових зборів з юнаками, які завершують вивчення курсу допризовної підготовки

З метою виконання Програми допризовної підготовки 2004року, закріплення військових знань та навичок юнаками, які завершують вивчення курсу допризовної підготовки, та у відповідності до плану основних заходів з допризовної підготовки на 2003-2004 навчальний рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 09.09.2003р. № 531 “Про підсумки допризовної підготовки у 2002-2003 навчальному році та заходи щодо її поліпшення у 2003-2004 навчальному році”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Сумському міському військовому комісаріату, управлінню освіти міської ради, керівникам навчальних закладів міста 1-го, 2-го рівня акредитації в період 6 та 11-12 травня 2004 року провести триденні навчально-польові збори з юнаками, які завершують вивчення курсу допризовної підготовки. План заходів по підготовці навчально-польових зборів з юнаками, які завершують вивчення курсу допризовної підготовки у 2003-2004 навчальному році (додаток 1). 
 2. У перший день зборів передбачити вивчення юнаками умов виконання початкової вправи з автомату Калашникова та заходів безпеки при проведенні стрільб з прийняттям заліків, а також проведення спортивних змагань з прикладної фізичної підготовки з прийняттям заліків за виконання окремих фізичних вправ (підтягування на перекладині, біг 100м, крос 3000м), а також практичних занять по поводженню з автоматом Калашникова при стрільбі, залучивши на ці заняття учбову зброю Сумського військового інституту ракетних військ і артилерії Сумського Державного університету . План проведення спортивних змагань з прикладної фізичної підготовки у перший день навчально-польових зборів (додаток 2). Дата проведення – 6 травня 2004року. Місце проведення – навчальні заклади. 
 3. У другий та третій день зборів під керівництвом Сумського міського військового комісара провести практичне виконання початкової вправи з автомата Калашникова бойовими набоями. Місце проведення – навчальний центр Сумського військового інституту ракетних військ і артилерії Сумського Державного університету (с.Стецьківка Сумського району). Порядок проведення – у дві зміни згідно з додатком 3 Дата проведення – 11, 12 травня 2004 року. 
 4. Для забезпечення якісного проведення навчально-польових зборів і стрільб бойовими набоями начальнику управління освіти міської ради Гоман І.А., директорам навчальних закладів 1-го, 2-го рівня акредитації:
  4.1.Своєчасно довести до підлеглих заходи по підготовці навчально-польових зборів (додаток 1) та взяти під особистий контроль їх виконання.
  4.2.Перевезення учнів і студентів до місця проведення стрільб та у зворотньому напрямку організувати за рахунок навчальних закладів з додержанням усіх заходів безпеки. 
 5. Виконуючому обов’язки Сумського міського військового комісара Степаненку В.В організувати проведення стрільб бойовими набоями у другий та третій день зборів відповідно до Курсу стрільб Збройних Сил України і забезпечити недопущення випадків поранень, травмувань учасників стрільб, випадків втрати зброї та боєприпасів. 
 6. Начальнику Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області Хальзєву А.М.:
  6.1.Виділити патрульні наряди для підтримання громадського порядку у місцях проведення спортивних змагань у перший день навчально-польових зборів (додаток 2) з 8.00 до17.00.
  6.2.Виділити автомобіль ДАІ для супроводження автобусів з учасниками стрільб за маршрутом: пр-т Курський – с.Стецьківка – навчальний центр Сумського військового інституту ракетних військ і артилерії СДУ, а також патрульний наряд для підтримання громадського порядку під час проведення стрільб 11, 12 травня 2004р. з 8.00 до 17.00. 
 7. Начальнику управління охорони здоров’я міської ради Сміянову В.А. виділити бригаду швидкої допомоги для медичного забезпечення проведення стрільб на навчальному центрі Сумського військового інституту ракетних військ і артилерії СДУ 11, 12 травня 2004р. з 8.00 до 17.00. Термін прибуття бригади швидкої допомоги до будинку Сумського ОМВК (вул.Кірова,157) – 8.00.
 8. Голові правління ВАТ “Сумихімпром” Трофіменку М.О. та директору транспортної дільниці Козачок С.К. рекомендувати виділити один автобус типу ЛАЗ для перевезення зброї та боєприпасів від Сумського військового інституту ракетних військ і артилерії до місця проведення стрільб та у зворотному напрямку 11, 12 травня 2004р. з 7.00 до 17.00. Термін прибуття автобусу до будинку ОМВК – 7.00. Заступнику голови правління ВАТ СМНПО Ім.. Фрунзе Ротт О.А. рекомендувати виділити одну машину типу ГАЗ 3110 для перевезення особового складу до місця проведення стрільб та у зворотньому напрямку 11-12 травня 2004р. з 7.00. до 17.00. Термін прибуття машини до будинку ОМВК – 7.00 
 9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. та виконуючого обов’язки Сумського міського військового комісара Степаненка В.В. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 3-08-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав