528-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 528-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" липня 2004 р № 528-Р-Р

Про комісію з опрацювання питань погашення заборгованості з соціальних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.01.04 № 16 „Про удосконалення механізму фінансування, соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, з метою забезпечення вирішення соціальних питань громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та визначення пріоритетних напрямків використання наявних коштів Фонду для погашення заборгованості по виплаті компенсацій, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Утворити комісію з опрацювання питань погашення заборгованості з соціальних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 
  2. Затвердити Положення про комісію з опрацювання питань погашення заборгованості з соціальних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 3-08-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав