471-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 471-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "15" червня 2004 р № 471-Р-Р

Про відзначення в м. Суми Дня медичного працівника

З метою відзначення сумлінної праці медичних працівників у справі надання медичної допомоги населенню міста та з нагоди святкування у м. Суми 20 червня 2004 року Дня медичного працівника , керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити оргкомітет з питань підготовки і відзначення Дня медичного працівника згідно додатку. Дозволити голові організаційного комітету, у разі необхідності, вносити зміни до його складу. 
  2. 17 червня 2004 року в будинку культури ВАТ “СНВО ім.Фрунзе” провести урочисті збори , присвячені Дню медичного працівника. 
  3. Рекомендувати головним лікарям лікувально-профілактичних закладів міста спільно з профспілковими комітетами провести в трудових колективах урочисті заходи по відзначенню професійного свята . 
  4. Управлінню охорони здоров”я Сумської міської ради (Сміянов В.А.) спільно з керівниками лікувально-профілактичних закладів міста вирішити питання щодо коштів, необхідних для матеріального заохочення на урочистому вечорі медичних працівників, які досягли кращих результатів в роботі. 
  5. Управлінню охорони здоров”я Сумської міської ради (Сміянов В.А.) забезпечити чергування бригади станції швидкої медичної допомоги на час проведення урочистого вечора. 
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 3-08-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав