445-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 445-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "03" червня 2004 р № 445-Р-Р

Про заходи з удосконалення організації прийому громадян

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.04.04 № 189 „Про заходи з удосконалення організації прийому громадян”, з метою забезпечення належної організації прийому громадян керівниками та посадовими особами виконавчих органів міської ради, всебічного вирішення порушених ними питань:

 

 1. Керівникам відділів, управлінь та департаменту комунальної власності міської ради:
  1.1. Довести Указ Президента України від 14 квітня 2004 року № 434 „Про невідкладні заходи з удосконалення організації прийому громадян органами державної влади, органами місцевого самоврядування та посадовими і службовими особами цих органів” до працівників виконавчих органів міської ради, підвідомчих структур, організацій, установ, підприємств, незалежно від форм власності, по належності до 05.06.04.
  1.2. Привести графіки особистих прийомів громадян у відповідність до вимог Указу Президента України від 13 серпня 2002 року № 700 „Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення”, довести їх до відома населення до 05.06.04.
  1.3. Вести щомісячний облік кількості запланованих і фактично проведених особистих прийомів. Надавати принципову оцінку фактам порушення графіків прийому з особистих питань. Установити, що посадові та службові особи несуть персональну відповідальність за належне вирішення, в межах своїх повноважень, питань, порушених в адресованих їм зверненнях громадян.
  1.4. Забезпечити особистий розгляд звернень та першочерговий прийом Героїв України, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни першими особами. Особливу увагу приділяти розгляду звернень ветеранів війни та праці, інвалідів, непрацездатних осіб та осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів, інших осіб, які потребують соціального захисту та підтримки.
  1.5. За результатами особистого прийому громадян та опрацювання їх письмових звернень щоквартально готувати аналітичні матеріали для вжиття заходів щодо запобігання виникненню підстав для обґрунтованих повторних звернень та звернень до органів вищого рівня. 
 2. Загальному відділу міської ради (Войтенко І.М.):
  2.1. Вищеназваний Указ Президента України від 14 квітня 2004 року № 434 опрацювати на черговому навчанні працівників виконавчих органів міської ради.
  2.2. Щоквартально готувати інформації міському голові про результати розгляду звернень громадян, організації особистого прийому, реагування посадових осіб на звернення та забезпечення вирішення обґрунтованих заяв, скарг і пропозицій.
  2.3. Періодично, по підсумках роботи за півріччя, інформувати засоби масової інформації про результати розгляду звернень громадян до міської ради та її виконавчого комітету. 
 3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету міської ради Ковтун А.Я. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 2-08-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав